Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Jesteśmy godni polecenia, ponieważ posiadamy bardzo bogatą ofertę usług z zakresu regeneracji i naprawy turbosprężarek. Ogromnym atutem jest fakt, że praktycznie każda firma i każdy klient indywidualny dysponujący dowolnym rodzajem pojazdu z turbosprężarką może zgłosić się do nas po pomoc. Radzimy sobie z praktycznie każdym rodzajem turbosprężarki dostępnym na rynku motoryzacyjnym.

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Korzystają oni z nowoczesnego wyposażenia do diagnostyki, naprawy, czyszczenia, wyważania i innych czynności związanych z regeneracją. Dzięki takim atutom zapewniamy najwyższą skuteczność realizowanych zadań.

Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych do turbosprężarek. Na wszystkie regenerowane przez nas urządzenia udzielamy długiej 12-miesięcznej gwarancji. Co więcej, nasze usługi nie są drogie, więc są one dostępne również dla klientów posiadających mniej zasobne portfele.

Zaletą naszej firmy jest również obsługa klientów z całej Polski drogą wysyłkową. Bardzo często dysponujemy już zregenerowanymi turbosprężarkami. Dzięki temu klienci nie muszą długo czekać na realizację zlecenia. Po otrzymaniu zapłaty po prostu odbieramy uszkodzoną turbinę, a w jej miejsce oddajemy zregenerowane urządzenie tego samego typu.