Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/websys/domains/turbopremium.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
O firmie - Regeneracja turbosprężarek Tarnów

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw i regeneracji turbosprężarek. Doświadczenie to pozwala nam na skuteczne wykonywanie wszystkich napraw, w krótkim czasie i cenie, która jest atrakcyjna dla klienta. Gwarantujemy fachową diagnostykę takich urządzeń, wymianę zużytych elementów oraz czyszczenie ciśnieniowe i piaskowanie pozostałych komponentów. Dzięki temu turbosprężarka będzie działać tak jak nowa.

W naszej firmie posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne. Pozwala ono na skuteczną realizację wszystkich zadań. Zapewniamy nie tylko standardową regenerację, ale również skuteczną i szybką naprawę bardziej skomplikowanych usterek, jakie dotknęły turbosprężarki klientów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Regenerujemy i naprawiamy wszystkie rodzaje turbin, więc każdy może liczyć na profesjonalną pomoc z naszej strony.

Na wszystkie usługi udzielamy rocznej gwarancji. Cena naszej pomocy nie jest wygórowana, więc wybór regeneracji jest o wiele bardziej opłacalny niż kupno nowej turbiny. Warto zaznaczyć, że obsługujemy klientów z całej Polski, ponieważ istnieje możliwość wysłania do nas turbiny. Bardzo często posiadamy na stanie już gotowe, zregenerowane urządzenia, więc usługa jest bardzo szybka i wygodna dla klienta.